• In English
 • Урядом врегульовано питання надання пільг і субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Прийнятою постановою передбачено закріпити правові підстави органам соціального захисту населення призначати житлову субсидію і надавати пільги на оплату існуючої послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 1 травня 2018 року до моменту набрання чинності договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам.

  Послуга з управління багатоквартирним будинком містить в собі, зокрема, і послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Таким чином, реалізовується державна підтримка найменш захищених категорій населення, як сьогодні так і на далі, в частині забезпечення надання пільг та субсидій для відшкодування витрат з вищезазначених послуг в незалежності від їх найменування.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 17 жовтня 2018 р. № 840
  Київ
  Питання надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що під час надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій застосовується соціальна норма житла, яку визначено постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2064), для оплати послуги з управління багатоквартирним будинком.

  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 430 “Питання призначення житлової субсидії на оплату послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 46, ст. 1606).

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 травня 2018 року.

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37