• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 01 лютого 2021 р. № 64
  Київ
  Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії

  З метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та посилення соціального захисту окремих категорій споживачів електричної енергії Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Запровадити надання компенсації на оплату електричної енергії, спожиту у I кварталі  2021 р., у зв’язку з відміною окремих знижених тарифів деяким категоріям споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію):

  населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф;

  населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф;

  багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

  2. Установити, що надання компенсації, зазначеної у пункті 1 цієї постанови, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

  3. Затвердити Порядок використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії, що додається.

  4. Внести  до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  5. Установити, що багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу призначається житлова субсидія відповідно до законодавства без урахування доходів дітей.

  6. Міністерству енергетики і Міністерству соціальної політики забезпечити в межах повноважень надання методичних роз’яснень щодо реалізації цієї постанови.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37