• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо усунення стримуючих факторів при митному оформленні автомобілів на іноземній реєстрації в частині проведення їх сертифікації. Зокрема, постановою пропонується при митному оформленні на рівні із сертифікатом відповідності застосовувати реєстраційний документ на транспортний засіб, виданий реєстраційним органом країни реєстрації транспортного засобу, в якому є позначення рівня екологічних норм, якому відповідає цей транспортний засіб. Це сприятиме спрощенню підтвердження відповідності транспортного засобу екологічним нормам.

  Відповідні зміни внесено у постанову щодо деяких питань сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання та у Тимчасовий порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 101
  Київ
  Питання митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. На часткову зміну підпункту 1 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 738 “Деякі питання сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 55, ст. 2180; 2017 р., № 27, ст. 778) та пункту 6 Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1077 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 2, ст. 36), у частині наявності документа, що вказує, якому саме рівню екологічних норм відповідає за конструкцією транспортний засіб, установити, що на період дії зазначеного Тимчасового порядку митне оформлення транспортного засобу, який підпадає під його дію, здійснюється за наявності сертифіката відповідності, виданого згідно з порядком затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, або реєстраційного документа на транспортний засіб, виданого реєстраційним органом країни реєстрації такого засобу, в якому визначено рівень екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та втрачає чинність одночасно з Тимчасовим порядком виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1077.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67