• In English
 • Кабінетом Міністрів прийнято рішення щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Мінветеранів функцій і повноважень Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що припиняється, в частині реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  Урядове рішення прийнято у зв’язку із здійсненням Мінветеранів необхідних заходів, пов’язаних з державною реєстрацією Міністерства як юридичної особи публічного права, затвердженням положення про нього, структури та штатного розпису апарату, кошторису та заповненням 30 відсотків вакансій.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 609-р
  Київ
  Питання Міністерства у справах ветеранів

  Погодитися з пропозицією Міністерства у справах ветеранів щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Міністерство постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 “Деякі питання Міністерства у справах ветеранів” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 4, ст. 154) функцій і повноважень Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що припиняється.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73