• In English
 • Уряд затвердив Положення про Міністерство цифрової трансформації України. Прийняття акта створює правові передумови для його функціонування, визначає засади, цілі та принципи діяльності.

  Документом визначено, що Мінцифри забезпечує:

  формування та реалізацію державної політики у сфері цифровізації, цифрової економіки, цифрових інновацій, електронного урядування та електронної демократії, розвитку інформаційного суспільства;

  формування та реалізацію державної політики у сфері розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян;

  формування та реалізацію державної політики у сфері відкритих даних, розвитку національних електронних інформаційних ресурсів та інтероперабельності, розвитку інфраструктури широкосмугового доступу до Інтернету та телекомунікацій, електронної комерції та бізнесу;

  формування та реалізацію державної політики у сфері надання електронних та адміністративних послуг;

  формування та реалізацію державної політики у сфері електронних довірчих послуг;

  формування та реалізацію державної політики у сфері розвитку ІТ-індустрії;

  виконання функцій центрального засвідчувального органу шляхом забезпечення створення умов для функціонування суб’єктів правових відносин у сфері електронних довірчих послуг.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 вересня 2019 р. № 856
  Київ
  Питання Міністерства цифрової трансформації

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про Міністерство цифрової трансформації України, що додається.

  2. Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Міністерству цифрової трансформації подати у двомісячний строк Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін, що випливають з цієї постанови, у тому числі щодо створення, віднесення до сфери управління державних підприємств, установ та організацій.

  4. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади внести протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проекти актів законодавства та привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

  5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпункту 20 пункту 4 Положення, затвердженого цією постановою, який набирає чинності одночасно з набранням чинності актом Кабінету Міністрів України про перехід функцій центрального засвідчувального органу від Міністерства юстиції.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 49