• In English
 • Уряд визначив державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) — адміністратором електронної торгової системи.

  Також затверджений Порядок організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), яким визначаються порядок функціонування електронної торгової системи, процедура авторизації електронних майданчиків, вимоги до операторів електронних майданчиків та інші питання функціонування зазначеної електронної торгової системи.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 жовтня 2019 р. № 865
  Київ
  Питання функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)

  Відповідно до статті 68 Кодексу України з процедур банкрутства Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність), що додається.

  2. Визначити державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ”, що належить до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) — адміністратором зазначеної електронної торгової системи.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім розділів IV—Х Порядку, затвердженого пунктом 1 цієї постанови, які набирають чинності з 21 жовтня 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 25