• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 травня 2021 р. № 521
  Київ
  Питання фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2021 році за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Умови залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2021 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Державного агентства автомобільних доріг;

  перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2021 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень, залучених під державні гарантії.

  2. Внести до Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018—2022 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2018 р. № 382 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 42, ст. 1480), — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 р. № 442, зміни, що додаються.

  3. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи про надання державних гарантій за зобов’язаннями Державного агентства автомобільних доріг за умови виконання Агентством вимог, передбачених в Умовах, затверджених цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21