• In English
 • Уряд прийняв рішення про електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікації та зв’язку.

  Документом передбачається встановити заборону на обмеження або відключення електропостачання стратегічно важливих для економіки та безпеки держави об’єктів у сфері телекомунікацій та зв’язку (зокрема, об’єктів Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення).

  Також пропонується відновлення протягом трьох діб з дня набрання чинності цією постановою електропостачання таких об’єктів, щодо яких уже були застосовані до набрання чинності цією постановою дії з обмеження та/або відключення електропостачання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 березня 2019 р. № 300
  Київ
  Питання електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1209 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 12, ст. 402), зміни, що додаються.

  2. Електропостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави у сфері телекомунікацій та зв’язку, щодо яких застосовуються до набрання чинності цією постановою дії з обмеження та/або відключення електропостачання, підлягає відновленню протягом трьох діб з дня набрання чинності цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21