• In English
 • Урядом прийнято рішення про утворення Міністерства у справах ветеранів як центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів.

  Рішення спрямоване на створення чіткої державної стратегії подолання короткострокових і довгострокових наслідків військової агресії проти України, у тому числі ефективної системи соціального захисту ветеранів та членів їхніх сімей.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 986
  Київ
  Питання діяльності Міністерства у справах ветеранів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Міністерство у справах ветеранів України.

  2. Ліквідувати Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  3. Установити, що Міністерство у справах ветеранів є правонаступником майна, прав та обов’язків Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що ліквідується.

  4. Утворити комісію з ліквідації Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  Затвердити головою зазначеної комісії першого заступника Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції — Мальцева Ігоря Всеволодовича.

  Голові комісії:

  затвердити її персональний склад;

  забезпечити здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції;

  поінформувати у шестимісячний строк Кабінет Міністрів України про результати проведеної роботи.

  5. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  6. Міністерству у справах ветеранів у місячний строк подати Кабінетові Міністрів України проект Положення про Міністерство.

  7. Міністерству фінансів підготувати та подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, передбачивши видатки, необхідні для утримання Міністерства у справах ветеранів.

  8. Фонду державного майна разом з Міністерством у справах ветеранів внести в установленому порядку Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо розміщення Міністерства.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73