• In English
 • Урядом прийнято рішення про затвердження Статуту акціонерного товариства Державний експортно-імпортний банк України у новій редакції.

  Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні” внесено зміни до статті 7 Закону України “Про банки і банківську діяльність”, які направлені на докорінну зміну принципів корпоративного управління в державних банках та приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами.

  З огляду на зазначене Статут АТ “Укрексімбанк” потребує приведення у відповідність до вимог нової редакції Закону.

  Прийняття цього рішення врегулює питання приведення Статуту АТ “Укрексімбанк” у відповідність до вимог законодавства.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 567
  Київ
  Питання акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Змінити тип публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” з публічного на приватне та перейменувати його в акціонерне товариство “Державний експортно-імпортний банк України”.

  2. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2000 р. № 1250 “Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” (Офіційний вісник України, 2000 p., № 33, ст. 1402; 2009 p., № 30, ст. 1006; 2017 p., № 23, ст. 658) такі зміни:

  1) у назві та постановляючій частині слово “публічного” виключити;

  2) Статут публічного акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України”, затверджений зазначеною постановою, викласти в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67