• In English
 • Кабінет Міністрів України перерозподілив видатки Державного  бюджету України, передбачені Держкомтелерадіо на 2018 рік.

  Зокрема, на 123,1 тис. гривень зменшено обсяг видатків споживання і відповідно на таку ж суму збільшено обсяг видатків розвитку.

  Перерозподіл видатків дозволить забезпечити виконання заходів з технічного захисту інформації в апараті Держкомтелерадіо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 травня 2018 р. № 355-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Державному комітетові телебачення і радіомовлення на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Державному комітетові телебачення і радіомовлення на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом зменшення обсягу видатків споживання на 123,1 тис. гривень та збільшення обсягу видатків розвитку на 123,1 тис. гривень за програмою 1701010 “Керівництво та управління у сфері телебачення і радіомовлення”.

  2. Забезпечити:

  Державному комітетові телебачення і радіомовлення — погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73