• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

  Прийняття рішення дозволить врегулювати питання, пов’язані з спрямуванням субвенції на проведення капітального будівництва закладів охорони здоров’я, та сприятиме підвищенню потенціалу регіональних систем охорони здоров’я, зміцненню первинної медико-санітарної допомоги та модернізації мережі медичних установ.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 16 травня 2018 р. № 378
  Київ
  Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України    від 27 травня 2015 р. № 350 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 44, ст. 1395; 2017 р., № 40, ст. 1261), такі зміни:

  абзац перший пункту 8 після слів “із проведення капітального ремонту, реконструкції” доповнити словами “та капітального будівництва”;

  абзац перший пункту 11 після слів “з проведення капітального ремонту, реконструкції” доповнити словами “та капітального будівництва”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73