• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 квітня 2022 р. № 495
  Київ
  Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;

  Порядок викупу, будівництва житла з метою передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;

  Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на викуп, будівництво житла з метою передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  пункти 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 582 “Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 55, ст. 1915);

  постанову Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. № 1311 “Про внесення змін до Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 3, ст. 156).

  3. Міністерству розвитку громад та територій у межах повноважень здійснювати координацію діяльності з викупу (придбання) та будівництва житла з метою передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

  4. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у межах повноважень здійснювати загальну координацію діяльності з обліку та розподілу фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

               Прем’єр-міністр України             Д. ШМИГАЛЬ


  Інд. 71