• In English
 • Уряд прийняв рішення про передачу з господарського відання Національного банку нерухомого майна у м. Запоріжжі та м. Дніпрі до сфери управління Державної судової адміністрації.

  Це сприятиме ефективному використанню приміщень та дозволить створити належні умови для функціонування Запорізького окружного адміністративного та Дніпропетровського апеляційного господарського суду.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 890-р
  Київ
  Деякі питання передачі нерухомого майна у мм. Запоріжжі та Дніпрі, що закріплене на праві господарського відання за Національним банком

  1. Передати будівлю (реєстраційний номер 292895023101) по вул. Олександрівській, 23, у м. Запоріжжі та будівлі (реєстраційні номери 662488112101, 629931112101) по вул. Воскресенській, 13 і 13т, у м. Дніпрі, що закріплені на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Державної судової адміністрації.

  2. Фонду державного майна разом з Державною судовою адміністрацією та Національним банком вжити заходів до укладення договорів оренди на передане згідно з пунктом 1 цього розпорядження нерухоме майно, визначене спільним рішенням Національного банку та Державної судової адміністрації.

  3. Рекомендувати балансоутримувачам використовувати нерухоме майно, зазначене у пункті 2 цього розпорядження, за цільовим призначенням для організації готівкового грошового обігу.

  4. Фонду державного майна разом з Національним банком забезпечити здійснення контролю за цільовим функціональним використанням нерухомого майна, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25