• In English
 • Урядом затверджено правила ведення обліку дорожньо-транспортних пригод. Метою прийняття є вдосконалення системи обліку та обробки даних про ДТП для запровадження нової картки обліку на основі Європейської системи даних CADAs.

  Правила забезпечать процес обліку ДТП, виявлення та аналізу причин їх скоєння, упорядкування процедури взаємодії між суб’єктами, що володіють інформацією про скоєні ДТП, зменшення травматизму та смертності на дорогах України, зниження обсягів матеріальних збитків від цих подій на загальнодержавному рівні.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 424
  Київ
  Деякі питання ведення обліку дорожньо-транспортних пригод

  З метою організації ведення обліку дорожньо-транспортних пригод Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Правила ведення обліку дорожньо-транспортних пригод, що додаються.

  2. Установити, що забезпечення ведення обліку дорожньо-транспортних пригод здійснюється уповноваженими органами, визначеними Правилами, затвердженими цією постановою, за рахунок і в межах видатків, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

  3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 30 червня 2005 р. № 538 “Про затвердження Порядку обліку дорожньо-транспортних пригод” (Офіційний вісник України, 2005 р., № 27, ст. 1569).

  4. Міністерству внутрішніх справ, Міністерству інфраструктури, Міністерству охорони здоров’я у тримісячний строк з дня набрання чинності цією постановою організувати та забезпечити ведення обліку згідно з Правилами, затвердженими цією постановою.

  5. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.


          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29