• In English
 • Урядом унормовано питання функціонування державної установи “Український інститут”.

  Постановою передбачено, що розширення функцій та повноважень державної установи “Український інститут” позитивно вплине на ефективність її роботи, а також успішну закордонну репрезентацію України.

  Рішення Уряду спрямоване на оптимізацію кадрового потенціалу Українського інституту, зняття заборони на витрачання бюджетних коштів на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, а також на вирішення інших питань діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 471
  Київ
  Деякі питання функціонування державної установи “Український інститут”

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що для визначення граничних розмірів посадових окладів, затверджених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної  тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699), генеральному директору, виконавчому директору, їх заступникам, іншим працівникам державної установи “Український інститут”, керівникам, іншим працівникам її закордонних філій застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів 5.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27