• In English
 • Уряд погодив пропозицію Мінекономрозвитку щодо здійснення Державною іпотечною установою зовнішніх запозичень з метою реалізації державного інвестиційного проекту “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу”, спрямованого на розвиток іпотечного кредитування та фінансового лізингу для придбання житла

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2017 р. № 1008
  Київ
  Деякі питання зовнішніх запозичень Державної іпотечної установи

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо здійснення Державною іпотечною установою зовнішніх запозичень для фінансування державного інвестиційного проекту “Забезпечення житлом на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу” відповідно до умов згідно з додатком.

  2. Уповноважити голову правління Державної іпотечної установи підписувати договори зовнішніх запозичень, виконання зобов’язань за якими може забезпечуватися державними гарантіями, для фінансування державного інвестиційного проекту, зазначеного у пункті 1 цієї постанови, відповідно до умов згідно з додатком.

  3. Установити, що дія постанови Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 835 “Про затвердження Порядку відбору проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів, для розроблення або реалізації яких надається державна підтримка” (Офіційний вісник України, 2013 р., № 90, ст. 3321) не поширюється на відбір проектів, які реалізуються за рахунок кредитних коштів, для забезпечення зобов’язань за якими можуть бути надані державні гарантії відповідно до абзацу четвертого підпункту “а” пункту 1 статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67