• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 листопада 2019 р. № 918
  Київ
  Деякі питання здійснення виплат працівникам бюджетних установ

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  2. Установити, що уповноважені банки, які до дня набрання чинності цією постановою були визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ і у двомісячний строк не забезпечили виконання вимог цієї постанови, припиняють виконання функцій уповноваженого банку на підставі рішення конкурсної комісії про припинення банками функцій уповноваженого банку.

  3. Міністерству фінансів забезпечити у двомісячний строк проведення конкурсного відбору уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

  4. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади протягом місяця з дня прийняття рішення конкурсною комісією щодо визначення уповноважених банків укласти з ними договори про виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також рекомендувати державним колегіальним органам, визначеним Законом України від 7 липня 2011 р. № 3610-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо національних комісій, що здійснюють державне регулювання природних монополій, у сфері зв’язку та інформатизації, ринків цінних паперів і фінансових послуг”, у зазначений строк укласти відповідні договори.

         Прем’єр-міністр України                             О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67