• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 травня 2022 р. № 588
  Київ
  Деякі питання здійснення виплат пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ протягом дії воєнного стану

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Зупинити на період дії воєнного стану дію постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231 “Про затвердження Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ” (Офіційний вісник України, 2001 р., № 39, ст. 1762) в частині механізму визначення та вимог до банків, у яких одержувачам пенсій, грошової допомоги, заробітної плати у бюджетній установі відкриваються поточні рахунки, через які здійснюються їх виплати.

  2. Установити, що перелік банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, сформований станом на 24 лютого 2022 р., є актуальним та до нього не вносяться зміни протягом періоду дії воєнного стану.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та діє до дня припинення чи скасування воєнного стану.

          Прем’єр-міністр України                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73