• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 січня 2021 р. № 63
  Київ
  Деякі питання здешевлення вартості іпотечних кредитів

  З метою забезпечення виконання Закону України від 5 липня 2012 р. № 5059-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння іпотечному кредитуванню” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  1) Фонд розвитку підприємництва здійснює компенсацію процентної ставки за іпотечними кредитами, що надаються позичальникам на придбання житла, з метою здешевлення їх вартості відповідно до Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28, ― в редакції цієї постанови;

  2) Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 р. № 343 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 33, ст. 1229), не застосовується до іпотечних кредитів, за якими позичальникам надається часткова компенсація процентної ставки Фондом розвитку підприємництва відповідно до Порядку, зазначеного у підпункті 1 цього пункту.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21