• In English
 • Розпорядженням Уряду затверджено план заходів щодо збереження української частини природного об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО “Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи” та сталого розвитку прилеглих до нього територій. Розроблення відповідного плану передбачено Указом Президента України від 21 листопада 2017 р. № 381.

  На сьогодні до складу транскордонного природного об’єкта “Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи” включені букові праліси та старовікові ліси з Карпатського біосферного заповідника, Ужанського національного природного парку, національних природних парків “Синевир” і “Зачарований край” в Закарпатській області, національного природного парку “Подільські Товтри” у Хмельницькій області, природних заповідників “Горгани” в Івано-Франківській області і “Розточчя” у Львівській області.

  Реалізація рішення дозволить вжити заходів для збереження цих унікальних природних територій.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 892-р
  Київ
  Деякі питання збереження української частини природного об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО “Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи” та сталого розвитку прилеглих до нього територій

  1. Затвердити план заходів щодо збереження української частини природного об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО “Букові праліси і давні ліси Карпат та інших регіонів Європи” та сталого розвитку прилеглих до нього територій, що додається.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. № 819 “Про затвердження плану заходів щодо забезпечення сталого розвитку і благоустрою гірських населених пунктів української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО “Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини”.

  3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Хмельницькій облдержадміністраціям подавати щороку до 25 січня Міністерству екології та природних ресурсів інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення і подання до 20 лютого Кабінетові Міністрів України.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75