• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 лютого 2020 р. № 129
  Київ
  Деякі питання закупівлі медичних виробів для запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19

  У зв’язку із загрозою занесення і поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Дозволити Міністерству охорони здоров’я із залученням спеціалізованої організації Crown Agents, яка здійснює закупівлі, здійснити закупівлю медичних виробів для запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, за рахунок залишків коштів, передбачених для закупівлі хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих, що утворилися на рахунках спеціалізованої організації Crown Agents, яка здійснювала закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, на суму, що не перевищує еквівалент 67072,19 тис. гривень залишків коштів, утворених у 2019 році, шляхом укладення угод (договорів) із зазначеною спеціалізованою організацією.

  2. Внести до переліку лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі за напрямами використання бюджетних коштів у 2019 році за програмою “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 р. № 255 (Офіційний вісник України, 2019 р., № 28, ст. 987), зміни, що додаються.

  3. Міністерству охорони здоров’я розрахувати потребу в медичних виробах для запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом Covid-19, на національному рівні.

          Прем’єр-міністр України                                   О. ГОНЧАРУК

  Інд. 73