• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 листопада 2022 р. № 1323
  Київ
  Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що:

  залишки коштів, які утворилися на рахунках виконавчої дирекції Фонду соціального страхування та її робочих органів станом на кінець останнього банківського дня у системі електронних платежів Національного банку у 2022 році, перераховуються власниками рахунків в перший банківський день 2023 року на дохідний рахунок Пенсійного фонду України, відкритий в Державній казначейській службі для обліку коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, з подальшим їх спрямуванням цього ж дня на видатковий рахунок Пенсійного фонду України для здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг, визначених Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”;

  оприлюднення фінансової та бюджетної звітності за 2022 рік здійснюється виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування в установлені законодавством строки та порядку.

  2. Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 675 “Про затвердження пропорцій розподілу єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 97, ст. 2800; 2016 р., № 16, ст. 652; 2019 р., № 4, ст. 130, № 60, ст. 2073) зміни, що додаються.

  3. Пенсійному фонду України з 2 січня 2023 р. забезпечити здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” на підставі переданих виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування та її робочими органами справ, баз даних, носіїв інформації та програмного забезпечення, а також підготовлених нею виплатних документів на січень 2023 року.

  4. Ця постанова набирає чинності з 1 грудня 2022 р., крім абзаців шостого — восьмого пункту 2 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 січня 2023 року.

  Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73