• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо створення міжрегіональних територіальних управлінь Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Постановою також врегульовано питання належного забезпечення їх діяльності.

  Рішення прийняте для комплексного та повноцінного виконання Агентством своїх функцій та повноважень визначених законодавством.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 жовтня 2018 р. № 816
  Київ
  Деякі питання забезпечення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити як юридичні особи публічного права міжрегіональні територіальні органи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі — територіальні органи Агентства), згідно з додатком.

  2. Установити, що фінансування діяльності територіальних органів Агентства у 2018 році забезпечується в межах бюджетних призначень, передбачених Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі — Агентство), у Державному бюджеті України на 2018 рік.

  Міністерству фінансів під час складання проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік передбачати видатки на забезпечення фінансування діяльності територіальних органів Агентства.

  3. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  4. Агентству разом з Фондом державного майна та Київською міською і Вінницькою, Дніпропетровською, Львівською, Одеською, Харківською обласними державними адміністраціями вирішити питання розміщення територіальних органів Агентства шляхом передачі державного майна до сфери управління Агентства та/або укладення договору оренди державного нерухомого майна.

  5. Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській обласним державним адміністраціям до врегулювання питання щодо організації діяльності територіальних органів Агентства вжити заходів до їх розміщення у приміщеннях відповідних державних адміністрацій.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29