• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 грудня 2021 р. № 1396
  Київ
  Деякі питання встановлення розміру плати за доступ до відомостей, що містяться в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва

  Відповідно до частини десятої статті 221 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі розміри плати за надання доступу до відомостей, що містяться в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (далі — Електронна система):

  сто десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — щомісяця у разі надання доступу до відомостей Електронної системи про характеристики об’єктів будівництва та статуси документів щодо них;

  сто десять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — щомісяця у разі надання доступу до відомостей Електронної системи з обробки статистичних та/або аналітичних даних.

  2. Внести зміну до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 681 “Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної системи у сфері будівництва” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 55, ст. 3401), що додається.


  Прем’єр-міністр України                                          Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21