• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо запровадження експериментального проекту з підключення територіальних органів Національної поліції до телекомунікаційної мережі загального користування для прийому Національною поліцією екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102 на строк, що не перевищує двох років.

  Реалізація цього рішення сприятиме ефективному виконанню Національною поліцією завдань у частині здійснення своєчасного реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 серпня 2019 р. № 673-р
  Київ
  Деякі питання врегулювання прийому Національною поліцією екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102

  З метою підвищення ефективності оперативного реагування Національною поліцією на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події:

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства внутрішніх справ щодо проведення до введення в експлуатацію системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112, але на строк, що не перевищує двох років з дня прийняття цього розпорядження, експериментального проекту з підключення територіальних органів Національної поліції (головних управлінь Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, областях та м. Києві) до телекомунікаційної мережі загального користування для прийому екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102.

  2. Національній поліції забезпечити протягом п’яти місяців розроблення та подання Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації проектної документації на підключення головних управлінь Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, областях та м. Києві до телекомунікаційної мережі загального користування для прийому екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102.

  3. Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації на підставі наданої Національною поліцією проектної документації, передбаченої пунктом 2 цього розпорядження, розробити та затвердити у тримісячний строк порядок передачі екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102 в телекомунікаційній мережі загального користування для проведення експериментального проекту згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

  4. Міністерству внутрішніх справ подати Кабінетові Міністрів України інформацію про результати проведення експериментального проекту, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, та пропозиції щодо врегулювання на законодавчому рівні питання прийому територіальними органами Національної поліції екстрених викликів за скороченим телефонним номером 102.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29