• In English
 • Уряд затвердив зміни до критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.

  Прийнятим актом розширено перелік робіт, пов’язаний із забезпеченням належних умов функціонування державного органу, що дозволить більш ефективно застосовувати критерії визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, всіма державними органами, враховуючи їх специфіку діяльності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 лютого 2018 р. № 135
  Київ
  Деякі питання визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до пункту 1 критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 30, ст. 1206, № 34, ст. 1328), зміни, що додаються.

  2. Державним органам, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, у місячний строк з дня набрання чинності цією постановою переглянути та/або розробити відповідно до критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271, переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, і подати їх на затвердження Національному агентству з питань державної служби. Державним органам, юрисдикція яких поширюється на територію однієї або кількох областей, м. Києва або м. Севастополя, на територію одного або кількох районів, міст обласного значення, у місячний строк з дня набрання чинності цією постановою переглянути та/або розробити відповідно до критеріїв визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 271, переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, і подати їх на затвердження відповідним територіальним органам Національного агентства з питань державної служби.

  3. Державним органам забезпечити підтримання в актуальному стані переліки посад працівників, які виконують функції з обслуговування, у разі їх наявності з урахуванням змін, які відбуваються у структурі або штатному розписі державного органу.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 19