• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2019 р. № 1151
  Київ
  Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити, що уповноважені банки, які до дня набрання чинності цією постановою визначені переможцями конкурсу на право виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ і не забезпечили у тримісячний строк виконання вимог цієї постанови, припиняють виконання функцій уповноваженого банку.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

  3. Міністерству фінансів забезпечити доведення до відома банків шляхом розміщення на його офіційному веб-сайті переліку інформації із зазначенням строку її подання для набуття банком статусу уповноваженого банку.

  4. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади протягом двох місяців з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів переліку уповноважених банків укласти з ними договори про виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також рекомендувати державним колегіальним органам, визначеним Законом України від 7 липня 2011 р. № 3610-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо національних комісій, що здійснюють державне регулювання природних монополій, у сфері зв’язку та інформатизації, ринків цінних паперів і фінансових послуг”, у зазначений строк укласти відповідні договори.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 67