• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 26 лютого 2020 р. № 152
  Київ
  Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2020 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити розподіл та перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2020 році згідно з додатком.

  2. Внести до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 19, ст. 531, № 94, ст. 2852; 2018 р., № 19, ст. 638; 2019 р., № 20, ст. 679), зміни, що додаються.

  3. Обласним державним адміністраціям розподілити обсяг субвенції між обласним бюджетом, бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад з урахуванням змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затверджених цією постановою, і розподілу та перерозподілу обсягу субвенції, передбачених додатком до цієї постанови.

  4. Забезпечити:

  Міністерству освіти і науки — погодження розподілу та перерозподілу обсягу субвенції, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                   О. ГОНЧАРУК

  Інд. 73