• In English
 • Урядом прийнято рішення про використання спирту етилового для виробництва лікарських засобів.

  Це дозволить вітчизняним виробникам відповідно до законодавства відвантажувати спирт етиловий за акцизною ставкою податку в розмірі 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту етилового для виробництва лікарських засобів в межах затверджених квот, а також здійснювати контроль за цільовим використанням спирту етилового з боку ДФС.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2017 р. № 1082
  Київ
  Деякі питання використання спирту етилового для виробництва лікарських засобів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 5 січня 2011 р. № 19 “Питання використання спирту етилового для виробництва лікарських засобів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 2, ст. 115) викласти в такій редакції:

  “2. Установити, що до лікарських засобів (у тому числі компонентів крові та виготовлених з них препаратів), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів, еліксирів та лікарських засобів, які мають міжнародну непатентовану назву “Етанол”, для виробництва яких використовується спирт етиловий за ставкою акцизного податку в розмірі 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту етилового, належать лікарські засоби, включені до Державного реєстру лікарських засобів, а також лікарські засоби, зареєстровані в інших країнах в установленому законодавством порядку, що підтверджується реєстраційним посвідченням, виданим відповідною країною.”.

  2. Установити, що вироблені на експорт до набрання чинності цією постановою лікарські засоби (у тому числі компоненти крові та виготовлені з них препарати), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів і еліксирів та лікарських засобів, які мають міжнародну непатентовану назву “Етанол”, що зареєстровані в інших країнах в установленому законодавством порядку, що підтверджується реєстраційним посвідченням, виданим відповідною країною, належать до лікарських засобів, для виробництва яких використовується спирт етиловий за ставкою акцизного податку в розмірі 0 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту етилового.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73