• In English
 • Уряд затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харкова на подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові.

  Прийняття постанови забезпечить встановлення порядку та умов використання коштів в рамках спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту «Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові».

  Реалізація зазначеного проекту сприятиме поліпшенню транспортного обслуговування населення м. Харкова, збільшенню питомої ваги пасажирських перевезень метрополітеном шляхом подовження експлуатації довжини третьої лінії метрополітену на 3,47 км, у результаті чого загальна потужність лінії становитиме 14,45 км.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 вересня 2019 р. № 842
  Київ
  Деякі питання використання коштів в рамках реалізації спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту “Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові”

  Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харкова на подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові, що додаються.

  2. Установити, що кошти, передбачені у державному бюджеті за програмою 3511610 “Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові”, надаються комунальному підприємству “Харківський метрополітен” на умовах строковості, повернення та платності і спрямовуються на оплату 50 відсотків вартості закупівлі товарів, робіт та послуг, необхідних для реалізації спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту “Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові”, відповідно до положень Фінансової угоди (Проект “Розширення харківського метрополітену” (Проект “Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харків”) між Україною та Європейським інвестиційним банком від 11 грудня 2017 р. та Кредитної угоди (Проект “Подовження метрополітену у м. Харкові” (“Подовження третьої лінії метро у м. Харкові”) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку від 11 грудня 2017 р. та договорів про передачу коштів позики, укладених в рамках проекту “Подовження третьої лінії метрополітену у
  м. Харкові”.

  3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім положень у частині використання позики Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації зазначеного у пункті 2 цієї постанови спільного проекту, які набирають чинності одночасно із законом про ратифікацію Фінансової угоди (Проект “Розширення харківського метрополітену” (Проект “Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харків”) між Україною та Європейським інвестиційним банком від 11 грудня 2017 року.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 21