• In English
 • Уряд затвердив Порядок використання коштів фонду розвитку водного господарства та порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для першочергового забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням.

  Документом визначаються:

  напрями спрямування коштів фонду розвитку водного господарства;

  головний розпорядник та відповідальний виконавець бюджетних програм, реалізація яких здійснюється за рахунок коштів Фонду, а також  розпорядники та одержувачі коштів фонду;

  вимоги щодо розподілу коштів фонду між адміністративно-територіальними одиницями у розрізі розпорядників нижчого рівня та одержувачів;

  вимоги щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, попередньої оплати товарів, робіт і послуг, здійснення видатків, пов’язаних із фінансуванням будівництва та реконструкцією,  прийняття об’єктів в експлуатацію, тощо.

  У 2018 році відновлено дію бюджетної програми КПКВК 2407090 “Першочергове забезпечення населених пунктів централізованим водопостачанням”.

  З метою фінансування заходів, спрямованих на реалізацію Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року за напрямом “Першочергове забезпечення централізованим водопостачанням сільських населених пунктів, що користуються привізною водою” Державним бюджетом України на 2018 рік передбачено  125,0 млн. гривень.

  Порядок забезпечує встановлення чітких вимог щодо використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Першочергове забезпечення населених пунктів централізованим водопостачанням”.

   Прийняття постанови сприятиме ефективній реалізації державної політики у сфері управління водними ресурсами.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 23 травня 2018 р. № 401
  Київ
  Деякі питання використання коштів у сфері управління водними ресурсами

  Відповідно до частини сьомої статті 20 та частини четвертої статті 244 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для першочергового забезпечення сільських населених пунктів централізованим водопостачанням;

  Порядок використання коштів державного фонду розвитку водного господарства.

  2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75