• In English
 • Уряд вніс зміни до деяких актів Кабінету Міністрів щодо здійснення природоохоронних заходів на 2019 рік.

  Зокрема, внесено зміни у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення природоохоронних заходів, в частині виключення з критеріїв формування плану природоохоронних заходів вимоги про необхідність подання установами природно-заповідного фонду затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації щодо будівництва (нове будівництво, реконструкція).

   Також кошти загального та спеціального фондів державного бюджету будуть розподілені за такими напрямами:

  збереження природно-заповідного фонду;

  охорона атмосферного повітря;

  охорона і раціональне використання природних рослинних ресурсів та ресурсів тваринного світу;

  наука, інформація і освіта, підготовка кадрів, організація оцінки впливу на довкілля, організація праці, забезпечення участі у діяльності міжнародних організацій природоохоронного спрямування, впровадження економічного механізму забезпечення охорони навколишнього природного середовища.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 393
  Київ
  Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 2019 рік

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити розподіл за напрямами (заходами) коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою 2401270 “Здійснення природоохоронних заходів” на 2019 рік, згідно з додатком.

  2. Абзац шостий пункту 3 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення природоохоронних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 163 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 16, ст. 651; 2012 р., № 20, ст. 749; 2018 р., № 40, ст. 1405, № 62, ст. 2134), викласти в такій редакції:

  “для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція) — наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації (крім установ природно-заповідного фонду, які належать до сфери управління Мінприроди та ДАЗВ) з урахуванням необхідності:”.

  3. Міністерству екології та природних ресурсів забезпечити:

  погодження розподілу коштів, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  фінансування природоохоронних заходів до кінця 2019 року за умови подання повного пакета документів відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів від 12 червня 2015 р. № 194.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75