• In English
 • Кабінет Міністрів України своїм рішенням визначив особливості порядку використання державного майна професійними спілками, їх об’єднаннями, а також утворених за їх участю суб’єктів господарювання, які надають послуги культурно-освітньої, оздоровчої та іншої соціальної спрямованості.

  Урядове рішення прийнято з метою реалізації положень Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 серпня 2019 р. № 811
  Київ
  Деякі питання використання державного майна професійними спілками, їх об’єднаннями

  З метою забезпечення реалізації статей 42 і 43 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” та створення належних умов для діяльності органів професійних спілок, їх об’єднань, а також утворених за їх участю суб’єктів господарювання, які надають послуги культурно-освітньої, оздоровчої та іншої соціальної спрямованості, Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 р. № 786 (ЗП України, 1996 р., № 2, ст. 57; Офіційний вісник України, 2002 р., № 28, ст. 1320; 2007 р., № 1, ст. 34; 2011 р., № 71, ст. 2677; 2019 р., № 2, ст. 32), такі зміни:

  1) абзац тринадцятий пункту 10 після слів “із всеукраїнським статусом” доповнити словами “, органам профспілок, їх об’єднань з метою безпосереднього їх розміщення”;

  2) пункт 21 додатка 2 до Методики доповнити абзацом такого змісту:

  “суб’єктів господарювання, утворених за участю профспілок, які надають послуги культурно-освітньої, оздоровчої та іншої соціальної спрямованості”.

  2. Фонду державного майна за участю Федерації професійних спілок, Державної судової адміністрації та Генеральної прокуратури України у місячний строк вжити заходів до укладення договорів оренди щодо переданих згідно з розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 13 “Про передачу будівлі у м. Полтаві Генеральній прокуратурі України” та від 29 березня 2017 р. № 221 “Про передачу частини будівлі у м. Ужгороді до сфери управління Державної судової адміністрації” будівель для розміщення підрозділів Закарпатської і Полтавської обласних рад професійних спілок.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25