• In English
 • Уряд ухвалив рішення щодо деяких питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у 2018 році.

   Реалізація акта забезпечить спрямування  субвенції у сумі 100 млн. гривень на придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування професійно-технічними навчальними закладами, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри з підготовки робітників за професіями “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Токар. Верстатник  широкого профілю. Фрезерувальник. Шліфувальник. Свердлувальник”, “Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник”, “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 11 квітня 2018 р. № 266
  Київ
  Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у 2018 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України здійснити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у 2018 році в обсязі 100 000 тис. гривень згідно з додатком.

  2. Абзац перший пункту 3 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 925 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 100, ст. 3252; 2017 р., № 30, ст. 878), викласти в такій редакції:

  “3. Субвенція спрямовується на придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування професійно-технічними навчальними закладами, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри з підготовки робітників за професіями “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Токар. Верстатник широкого профілю. Фрезерувальник. Шліфувальник. Свердлувальник”, “Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник”, “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”.”.

  3. Міністерству освіти і науки забезпечити погодження розподілу, передбаченого пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73