• In English
 • Уряд забезпечив механізм придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

  Постановою, зокрема, затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання зазначених спеціально обладнаних автомобілів.

  Документом також зазначаються умови забезпечення виконавчих органів міських рад (крім міських рад обласних центрів), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад таким транспортом.

  Врегульовано порядок розгляду робочою групою, утвореною наказом Міністерством соціальної політики, відповідних заяв.

  Прийняття постанови дозволить придбати за рахунок коштів державного бюджету спеціально обладнані автомобілі, за допомогою яких певним чином буде задоволено потреби в перевезенні осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 березня 2018 р. № 189
  Київ
  Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату

  Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє: 

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, що додається.

  2. Установити, що у 2018 році заяви, передбачені пунктом 5 Порядку, затвердженого цією постановою, подаються до 1 червня.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73