• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 квітня 2021 р. № 347-р
  Київ
  Деякі питання виконання Закону України “Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства “Антонов”

  На виконання Закону України “Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства “Антонов” та статті 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік”:

  1. Визначити Вищий антикорупційний суд органом, до сфери управління якого передається будівля (реєстраційний номер 1719602780000) по просп. Перемоги, 41, у м. Києві.

  2. Вищому антикорупційному суду надати Міністерству фінансів завірені копії акта приймання-передачі будівлі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

  3. Міністерству фінансів:

  забезпечити внесення відповідних змін до договору про реструктуризацію заборгованості державного підприємства “Антонов” як правонаступника державного підприємства “Київський авіаційний завод “Авіант” перед державою;

  відобразити в обліку зменшення заборгованості державного підприємства “Антонов” як правонаступника державного підприємства “Київський авіаційний завод “Авіант” перед державою за виконання державою гарантійних зобов’язань за облігаціями, випущеними державним підприємством “Київський авіаційний завод “Авіант” у 2009 році під державну гарантію, на суму ринкової вартості будівлі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, яка підтверджується звітом про незалежну оцінку.

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21