• In English
 • Уряд створив Комісію зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер. Рішення прийняте на виконання положень Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер, який вчинено 29 листопада 2012 року в м. Римі і ратифіковано  Законом України від 7 червня 2017 р. № 2086-VIII.

  Рішенням також визначено голову української частини Комісії та співголову. Міністерство екології та природних ресурсів уповноважено координувати виконання положень Договору.

  Прийняття акта дозволить створити правові та організаційні умови співпраці для досягнення раціонального й екологічно обґрунтованого використання і охорони водних та інших природних ресурсів і екосистем басейну річки Дністер на користь населення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 лютого 2018 р. № 148
  Київ
  Деякі питання виконання положень Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Українську частину Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер у складі згідно з додатком.

  2.  Затвердити Положення про Українську частину Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер,  що додається.

  3. Визначити:

  голову Української частини Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер співголовою зазначеної Комісії;

  Міністерство екології та природних ресурсів органом, уповноваженим координувати виконання положень Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер на території України або під її юрисдикцією.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75