• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 29 квітня 2020 р. № 327
  Київ
  Деякі питання відвідування адміністративних будівель із застосуванням відображення інформації, що міститься в документах, в електронному вигляді

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку відвідування Будинку Уряду посадовими і службовими особами, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 р. № 212 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 26, ст. 872; 2019 р., № 24, ст. 851), зміни, що додаються.

  2. Міністерствам, іншим центральним та місцевим органам виконавчої влади у місячний строк з дня набрання чинності цією постановою забезпечити можливість відвідування адміністративних будівель, в яких розміщуються такі органи, на підставі відображення інформації, що міститься у відповідних документах, в електронному вигляді з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, яке пред’являється (надається) особою через зазначений мобільний додаток.

  Рекомендувати іншим органам державної влади та органам місцевого самоврядування забезпечити можливість відвідування адміністративних будівель, в яких розміщуються такі органи, на підставі відображення інформації, що міститься у відповідних документах, в електронному вигляді з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, яке пред’являється (надається) особою через зазначений мобільний додаток.

           Прем’єр-міністр України                                      Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49