• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 02 червня 2021 р. № 578
  Київ
  Деякі питання виділення коштів для виплати матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до частини першої статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” здійснити розподіл бюджетних призначень, передбачених Міністерству фінансів у загальному фонді державного бюджету за програмою КПКВК 3511380 “Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками”, шляхом передачі Міністерству соціальної політики частини бюджетних призначень у сумі 400 000 тис. гривень на програму КПКВК 2501330 “Виплата застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності Фондом соціального страхування України” (видатки споживання) для виплати Фондом соціального страхування застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

  2. Установити, що використання передбачених пунктом 1 цієї постанови коштів державного бюджету для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 88 “Деякі питання виплати застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 13, ст. 550).

  3. У пункті 11 Порядку використання коштів, виділених для виплати застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2021 р. № 88 “Деякі питання виплати застрахованим особам матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності” (Офіційний вісник України, 2021 р., № 13, ст. 550) слова “спеціального фонду” виключити.

  4. Забезпечити:

  Міністерству соціальної політики — погодження передачі частини бюджетних призначень, передбачених пунктом 1 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження внесення змін до розпису державного бюджету.


          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73