• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 вересня 2021 р. № 1222-р
  Київ
  Деякі питання управління об’єктами державної власності

  1. Внести у додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 36 “Про затвердження переліку об’єктів великої приватизації державної власності” зміни, що додаються.

  2. Фонду державного майна вжити заходів до:

  припинення приватизації державних пакетів акцій публічного акціонерного товариства “Черкасиобленерго” (код згідно з ЄДРПОУ 22800735) у розмірі 46 відсотків, акціонерного товариства “Сумиобленерго” (код згідно з ЄДРПОУ 23293513) у розмірі 25 відсотків, акціонерного товариства “ДТЕК Одеські електромережі” (код згідно з ЄДРПОУ 00131713) у розмірі 25 відсотків, приватного акціонерного товариства “Українська енергозберігаюча сервісна компанія” (код згідно з ЄДРПОУ 20077482) у розмірі 99,6585 відсотка;

  забезпечення відчуження акціонерним товариством “Хмельницькобленерго”, відкритим акціонерним товариством “Тернопільобленерго”, публічним акціонерним товариством “Запоріжжяобленерго”, публічним акціонерним товариством “Черкасиобленерго”, акціонерним товариством “Миколаївобленерго” часток, що належать зазначеним акціонерним товариствам у статутних капіталах товариства з обмеженою відповідальністю “Хмельницькенергозбут”, товариства з обмеженою відповідальністю “Тернопільелектропостач”, товариства з обмеженою відповідальністю “Запоріжжяелектропостачання”, товариства з обмеженою відповідальністю “Черкасиенергозбут”, товариства з обмеженою відповідальністю “Миколаївська електропостачальна компанія”.

  3. Передати Міністерству енергетики повноваження з управління корпоративними правами, що належать державі у статутних капіталах акціонерних товариств, згідно з додатком до цього розпорядження.

  4. Фонду державного майна разом з іншими центральними органами виконавчої влади підготувати та подати Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо додаткового переліку об’єктів державної власності з метою забезпечення надходжень від приватизації державного майна у 2022—2024 роках.

  5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 та абзацу другого пункту 2 цього розпорядження, які набирають чинності з 1 квітня 2022 року.

            Прем’єр-міністр України                                             Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 25