• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 липня 2021 р. № 833-р
  Київ
  Деякі питання управління об’єктами державної власності

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства економіки щодо передачі повноваження з управління корпоративними правами, що належать державі у статутному капіталі акціонерного товариства “Магістральні газопроводи Україниˮ (код згідно з ЄДРПОУ 41089111) та приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренергоˮ (код згідно з ЄДРПОУ 00100227), Міністерству енергетики.

  2. Визначити Міністерство енергетики уповноваженим органом управління державним майном:

  закріпленим за приватним акціонерним товариством “Національна енергетична компанія “Укренергоˮ на праві господарського відання як таке, що не увійшло до статутного капіталу товариства у процесі його утворення;

  газотранспортної системи, яке не підлягає приватизації, використовується у процесі провадження діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами, за переліком майна, що є додатком до оригіналу розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019 р. № 1087 “Про визначення уповноваженого органу управління державним майном газотранспортної системи, що використовується у процесі провадження діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводамиˮ.

  3. Міністерству фінансів разом з Міністерством енергетики здійснити у двотижневий строк в установленому порядку заходи, необхідні для оформлення корпоративних прав держави у статутному капіталі акціонерного товариства  “Магістральні газопроводи Україниˮ та приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренергоˮ.

  4. Міністерству енергетики забезпечити співпрацю із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства з метою реалізації дорожньої карти з передачі операторів газотранспортної системи та системи передачі електричної енергії. 

          Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37