• In English
 • Уряд передав Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства майнові права і обов’язки Міністерства аграрної політики та продовольства. Це дозволить Мінекономіки здійснювати повноваження щодо управління об’єктами державної власності реорганізованого міністерства.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 09 жовтня 2019 р. № 954-р
  Київ
  Деякі питання управління Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства об’єктами державної власності

  1. Передати цілісні майнові комплекси державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком 1 із сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

  2. Передати Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства повноваження з управління корпоративними правами держави щодо суб’єктів господарювання за переліком згідно з додатком 2.

  3. Визначити Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства уповноваженим органом управління, що здійснює контроль за діяльністю господарських структур, за переліком згідно з додатком 3.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 25