• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 15 листопада 2019 р. № 942
  Київ
  Деякі питання управління майном, що перебуває в державній власності та використовується для забезпечення транспортування природного газу магістральними газопроводами

  Відповідно до пункту 5 статті 116 Конституції України, Закону України “Про управління об’єктами державної власності”, частини сьомої статті 7 Закону України “Про трубопровідний транспорт” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  Порядок передачі на праві господарського відання об’єктів права державної власності, що використовуються у процесі провадження діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами;

  Умови договору про передачу на праві господарського відання державного майна, що перебуває в державній власності та використовується у процесі провадження діяльності з транспортування природного газу магістральними трубопроводами.

  2. Внести до плану заходів з виконання вимог щодо відокремлення і незалежності оператора газотранспортної системи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 р. № 840 “Про відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 76, ст. 2639, № 84, ст. 2857), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

  Інд. 37