• In English
 • Уряд прийняв рішення визначити Державну міграційну службу уповноваженим органом управління, що здійснює контроль за діяльністю Державної науково-виробничої корпорації “Київський інститут автоматики”, та передати цілісні майнові комплекси державних підприємств, що входять до її складу, із сфери управління Мінекономрозвитку.

  Реалізація розпорядження сприятиме ефективному управлінню об’єктами державної власності та розміщенню структурних підрозділів Державної міграційної служби з метою покращення якості надання адміністративних послуг мешканцям міста Києва та Київської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 червня 2019 р. № 471-р
  Київ
  Деякі питання управління Державною міграційною службою об’єктами державної власності

  1. Передати цілісні майнові комплекси державних підприємств за переліком згідно з додатком із сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі до сфери управління Державної міграційної служби.

  2. Визначити Державну міграційну службу уповноваженим органом управління, що здійснює контроль за діяльністю Державної науково-виробничої корпорації “Київський інститут автоматики” (код згідно з ЄДРПОУ 05796251).

  3. У додатку 3 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 березня 2014 р. № 408 “Деякі питання управління Міністерством економічного розвитку і торгівлі об’єктами державної власності” позицію “05796251 Державна науково-виробнича корпорація “Київський інститут автоматики” виключити.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25