• In English
  • Кабінет Міністрів України
    Розпорядження
    від 20 серпня 2021 р. № 972-р
    Київ
    Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках

    З метою запобігання ризику переривання функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій або збоїв у тепло-, енерго-, електропостачанні в мм. Новояворівську і Новому Роздолі Львівської області, забезпечення сталого проходження опалювального періоду в зазначених населених пунктах відповідно до статті 10 Закону України “Про теплопостачання”, статті 211 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”:

    1. Погодитися з пропозицією Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, та Міністерства енергетики щодо передачі в управління товариству з обмеженою відповідальністю “Нафтогаз Тепло” (код згідно з ЄДРПОУ 42399765) активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, єдиного майнового комплексу, що належить товариству з обмеженою відповідальністю “Енергія-Новий Розділ” (код згідно з ЄДРПОУ 33525073), та активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, єдиного майнового комплексу, що належить товариству з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство “Енергія-Новояворівськ” (код згідно з ЄДРПОУ 32789941), згідно з переліком, що додається до оригіналу.

    2. Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, забезпечити передачу активів відповідно до пункту 1 цього розпорядження згідно з актами приймання-передачі на період до усунення ризику переривання функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій або збоїв у тепло-, енерго-, електропостачанні в мм. Новояворівську і Новому Роздолі Львівської області.

    3. Товариству з обмеженою відповідальністю “Нафтогаз Тепло”, Міністерству енергетики, Міністерству розвитку громад та територій і Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вжити відповідно до законодавства всіх дієвих заходів, спрямованих на запобігання ризику переривання функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей, що може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій або збоїв у тепло-, енерго-, електропостачанні в мм. Новояворівську і Новому Роздолі Львівської області.

            Прем’єр-міністр України                                       Д. ШМИГАЛЬ

    Інд. 37