• In English
 • Урядом прийнято рішення про затвердження умов цивільно-правових договорів, що укладатимуться з членами наглядової ради ПАТ “НАК “Нафтогаз України”.

  Зазначеним рішенням затверджено умови цивільно-правових договорів з незалежними членами Компанії та представниками держави, які призначені до наглядової ради Компанії, а також визначено особу, уповноважену на підписання цих договорів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 січня 2018 р. № 21-р
  Київ
  Деякі питання укладення цивільно-правових договорів з членами наглядової ради публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”

  Затвердити умови цивільно-правових договорів з незалежними членами наглядової ради публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” та представниками держави, які призначені до наглядової ради публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, що додаються до оригіналу.

  Уповноважити Голову правління публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” Коболєва Андрія Володимировича на підписання зазначених договорів.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 25