• In English
 • Урядом затверджено план заходів з реалізації у 2019—2021 роках пілотного проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”.

  Метою даного пілотного проекту є створення та розбудова системи надання послуги раннього втручання для дітей з обмеженням життєдіяльності або ризиком виникнення таких обмежень і їх сімей, підвищення якості надання послуги раннього втручання, зменшення рівня інвалідизації дітей в Україні та запобігання їх інституціалізації у ранньому віці.

  Передбачено розширення чисельності пілотних областей з чотирьох, в яких вже здійснюється надання послуги раннього втручання, до десяти. До числа пілотних увійшли Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Одеська і Харківська області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 травня 2019 р. № 350-р
  Київ
  Деякі питання створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя

  1. Погодитися з пропозицією Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки стосовно реалізації у 2019—2021 роках пілотного проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя” у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській і Харківській областях.

  2. Затвердити план заходів з реалізації у 2019—2021 роках пілотного проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”, що додається.

  3. Міністерству охорони здоров’я, Міністерству освіти і науки, Міністерству інформаційної політики, Державному комітетові телебачення і радіомовлення, Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Одеській і Харківській обласним державним адміністраціям, Національній академії медичних наук (за згодою), Національній академії педагогічних наук (за згодою) подавати щороку до 25 січня Міністерству соціальної політики інформацію про стан виконання плану, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та інформування до 15 лютого Кабінету Міністрів України.

  4. У пункті 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 р. № 12 “Про визначення національного координатора” слова “пілотного проекту “Створення системи надання послуг раннього втручання” для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя” замінити словами “пілотного проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”.


  5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 948 “Деякі питання реалізації пілотного проекту “Створення системи надання послуг раннього втручання” для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73