• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 08 липня 2020 р. № 612
  Київ
  Деякі питання створення приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Виділити Міністерству розвитку громад та територій 1 680 000 тис. гривень (видатки розвитку) на безповоротній основі із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для реалізації проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

  2. Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, що додаються.

  3. Відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах згідно з додатком.

  4. Забезпечити:

  1) Міністерству розвитку громад та територій — погодження виділення бюджетних коштів, передбачених пунктом 1 цієї постанови, та розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, передбаченого пунктом 3 цієї постанови, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  2) Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах” та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21