• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 травня 2022 р. № 360-р
  Київ
  Деякі питання спрямування коштів спеціального фонду державного бюджету у 2022 році

  1. Відповідно до пункту 54 розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України підтримати пропозицію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо спрямування залишків коштів, джерелом формування яких були надходження спеціального фонду державного бюджету від внесків на регулювання, які сплачуються суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 13 Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, утворених станом на 1 січня 2022 р. та не використаних до 1 квітня 2022 р., у сумі 359 251,2 тис. гривень Міністерству оборони за спеціальним фондом державного бюджету на програму 2101150 “Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання” на закупівлю (ремонт) озброєння та військової техніки для потреб Збройних Сил.

  2. Міністерству оборони подати Міністерству фінансів пропозиції щодо внесення до розпису державного бюджету змін, пов’язаних із спрямуванням залишків коштів, передбаченим пунктом 1 цього розпорядження.

  3. Міністерству фінансів внести зміни до розпису державного бюджету з урахуванням пропозицій, поданих Міністерством оборони.

           Прем’єр-міністр України                     Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 67